Futuremark 3DMark Advanced/Professional 2.4.4264

۳DMark نرم افزار رایج در عملیات بنچ مارک و امتیازدهی به قدرت سخت افزاری سیستم های کامپیوتری است. احتمالا اسم این برنامه را در مقالات مختلفی شنیده اید. با استفاده از این برنامه ظرفیت و توان سخت افزاری یک سیستم برای بازی های مختلف سنجیده میشود. اکتفا کردن به مشخصات اسمی سخت افزارها برای توان سنجی آنها کار صحیحی نیست و در بنچ مارکهای واقعی با استفاده از این نرم افزار گاهی اوقات نتیجه واقعی چیزی بر خلاف مشخصات اسمی سخت افزار بوده، به همین دلیل در مقایسه سیستم های سخت افزاری استفاده از این برنامه و یا سایر برنامه های بنچ مارک گیری امری ضروری است.

این برنامه قسمتهای مختلف سیستم از جمله پردازنده، GPU، رم، هارد و … را تحت فشارهای کاری و محاسباتی مختلف قرار میدهد و در نهایت امتیاز نهایی سیستم را نمایش میدهد. ضمنا امتیاز جزئی قسمتهای مختلف نیز با اطلاعات مفصل ارائه میشود. در نسخه های جدید این نرم افزار قابلیت امتیاز دهی به سیستم برای انجام بازی های ۴K چهاربعدی نیز اضافه شده است که توسط آن قادر هستید توان سیستم خود را برای انجام این دسته از بازیها بیازمایید.

یکی از قابلیتهای جالب ۳DMark امکان مقایسه امتیازات با سایر سیستمها و تستهای انجام شده است. این مقایسه هم به صورت کلی و هم با تفکیک سخت افزارها و پارامترهای مختلف همراه است که جهت نتیجه گیری در مورد سیستم مطلوب یک بازی اطلاعات مفیدی است. تری دی مارک، ۸ بنچمارک مختلف دارد که هر کدام برای ارزیابی قسمتی از توان سخت افزاری سیستم است. همچنین برای اهداف پیشرفته تر ابزار خط فرمان نیز ارائه شده است که توسط آن و اسکریپت نویسی قادر خواهید بود سیستمی اتوماسیون برای اجرای تستهای مختلف برپا کنید. در این برنامه امکان خروجی گرفتن از نتایج تست با فرمت XML وجود دارد. این فایل بعدا برای پردازش و استفاده در سایر نرم افزارها کاربرد خواهد داشت. توصیه میکنیم برای انجام بهینه تستها همه درایورهای سیستم را بروزرسانی کنید و تا پایان فرایند بنچمارک سیستم را به حال خود رها کنید.

۳DMark Compatibility

Minimum complement requirements
OS Windows 7
Processor 1.8 GHz dual-core Intel or AMD CPU
Memory 2 GB of complement memory
Graphics DirectX 9
Hard expostulate 6 GB giveaway space

Recommended complement requirements
OS Windows 10, 64-bit
Processor 1.8 GHz dual-core Intel or AMD CPU *
Memory 4 GB of complement memory
Graphics DirectX 12 with 3 GB of graphics memory
Hard expostulate 6 GB giveaway space

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۴ – ۹۳۴ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳٫۹۰ گیگابایت