آسیب شناسی دلایل ایجاد ترافیک در پایتخت بعد از هر بارش | بیماری

: آسیب شناسی دلایل ایجاد ترافیک در پایتخت بعد از هر بارش

: رئیس پلیس راهور تهران گفت: از ساعت ۳ بامداد نیروهای شهرداری با همکاری پلیس واسه جلوگیری از یخ زدگی معابر اقدامات خود از جمله نمک پاشی در بزرگراه ها رو شروع کردن.
سردار محمدرضا مهماندار گفت: ۲ عامل یخ زدگی و بارش برف و باران در افزایش ترافیک شهرها تاثیر زیادی دارن.
ایشون اضافه کرد: بارش باران و برف با ترافیک در بزرگراه ها همراه می شه و واسه کاهش این ترافیک نیروهای پلیس در محورهای جور واجور حضور پیدا می کنن.
رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به ترافیک امروز در بعضی از بزرگراه های پایتخت اظهارکرد: با در نظر گرفتن شروع بارشا در شهر تهران، صبح امروز در بعضی از نقاط پایتخت مخصوصا در شمال شهر تماشاگر ترافیک پرحجم بودیم که با اقدامات انجام شده از طرف نیروهای پلیس تا حدودی محورهای پر ترافیک روان شدن.
مهماندار در مورد اقدامات شهرداری تهران به خاطر جلوگیری از یخ زدگی معابر و خیابونا گفت: نیروهای شهرداری تهران از ساعت ۳ بامداد نمک پاشی در بعضی بزرگراه ها و معابر رو شروع کردن اما با این وجود در بعضی از خروجیا به دلیل تعدد رمپ و لوپا، یخ زدگی دیده می شد.
ایشون از برگزاری جلسه مشترک پلیس راهور با مسئولان شهرداری تهران خبرداد و گفت: به خاطر آسیب شناسی وضعیت موجود و ارائه راه حل واسه جلوگیری از ترافیک بعد از هر بارش در شهر تهران، جلسه ای رو با مسئولان شهرداری برگزار می کنیم.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *