آسیب های شلوارهای جین اسکینی برای بدن | بیماری

: همه مضرات شلوار جین اسکینی واسه خانوما

بیشتر خانوما عاشق شلوارهای جین اسکینی هستن و حتی زندگی بدون اونا براشون ممکن نیس.
پس اگه با مضرات شلوارهای جین آشنا شید شاید کمی شوکه بشوید. شلوارهای جین اسکینی ممکنه به قیمت مشکلاتی چون آسیبای عصبی و سوزش معده برامون تموم شه. قبل از این که سراغ این شلوارها برید اول این مطلب رو بخونین.

آسیبای شلوار جین واسه خانوما

شلوارهای اسکینی منتهی به آسیبای عصبی می شن

این شلوارها به اندازه ای تنگ هستن که بعضی وقتا منتهی به آسیبای عصبی می شن. این شلوارها ممکنه باعث ایجاد آسیب ای به نام سندرم کمپارتمان شن. این آسیب جریان خون در عضلات پا رو کاهش داده و باعث تورم و آسیبای عصبی در پاها و مچ پا می شه.
از دیگر مشکلات ایجاد شده به وسیله این شلوارها بی حسی و مورمور شدن و دردهای عصبی هنگام خم شدن و نشستن در قسمت ران پاه. اگه نمی تونین از این شلوارها بگذرید فقط در مهمانیای کوتاه از اونا استفاده کنین نه وقتی که قراره زیاد خم و راست شید و یا هنگام ورزش.
شلوارهای اسکینی منتهی به سوزش معده می شن

یکی از دلایل سوزش معده پوشیدن شلوارهای تنگ است. اگه هنگام غذا خوردن لباسای تنگ بپوشید بدن در هضم غذا دچار مشکل می شه. شاید باورتون نشه اما لباسای تنگ به خصوص در دور و بر کمر به اندامای داخلی بدن فشار وارد می کنه و در آخر منتهی به رفلکس اسید معده و سوزش معده می شه. دست کم هنگام غذا خوردن شلوار جین تنگ نپوشید.

شلوارهای جین اسکینی

اعتماد به نفس رو پایین میارن

یکی از بدترین آسیبایی که این شلوارها به ما می رسونن آسیب ذهنیه. وقتی به زور این شلوارهای تنگ رو می پوشید دیگه نسبت به اندام خودتون احساس خوبی دارین. هر چقدر هم لاغر باشین شلوارهای تنگ باعث می شن وقتی که می شینین شکم بد فرم نشون داده شه و در نتیجه تصور می کنین چاق هستین در حالی که این جوری نیس.
پس اعتماد به نفس تون پایین میاد و سراغ رژیما و محدودیتای غذایی غیرضروری می رید. اگه با پوشیدن این شلوارها متوجه کوچیکترین احساس بدی در خودتون شدید اونو دور بندازین چون ارزشش رو نداره.

به عضلات آسیب می رسونن

ماهیچه ها واسه منقبض و منبسط شدن به فضا نیاز دارن. اگه قراره تموم روز شلوار به تن داشته باشین شلوار راحت و آزاد بپوشید. شلوارهای تنگ به ماهیچه ها فشار وارد می کنن و منتهی به آسیبایی جدی در ماهیچه ها می شن. اگه شلوار زیادی تنگ باشه جریان خون رو دچار مشکل می کنه و اگه به مدت طولانی پوشیده شه باعث آسیبای عصبی و عضلانی هم می شه.
احساس رو در پاها نابود می کنه

هنگام پوشیدن شلوار جین به احساسی که در پاها دارین توجه کنین. اگه احساس مورمور شدن یا بی حسی کردین وقتشه که شلوار رو عوض کنین. قبل از این که نگران تیپ و ظاهرتون باشین نگران سلامت تون باشین.
مشکلات دیگری که در اثر پوشیدن شلوارهای تنگ بوجو میان

این شلوارها علاوه بر مشکلات عضلانی و عصبی مشکلات دیگری هم واسه بدن بوجود میارن. مثلا در آقایون روی تعداد اسپرم تاثیر منفی میذاره، در خانوما منتهی به عفونتای دستگاه ادراری می شه و خیلی مشکلات دیگه که با پوشیدن شلوارهای تنگ در دراز مدت بوجود میان.

آسیبای شلوارهای جین اسکینی واسه بدن

۵۳
منبع : سلامتی -/ ر

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *