آشنا شدن با مکمل های درمانی مناسب برای کاهش وزن | طب ایرانی

آشنا شدن با مکملای درمانی مناسب واسه کاهش وزن

آشنا شدن با مکملای درمانی مناسب واسه کاهش وزن

دستیار تخصصی طب ایرونی گفت: از مکملای درمانی مناسب واسه کاهش وزن، خوردن ماست مُهزل بدون نانه اینطوری که ۲۰۰ گرم ماست با یه قاشق غذاخوری زیره مشکی مخلوط و خورده شه.

محمد علی زارعیان اعلام کرد: سالاد جفت و جور شده از کاهو, یه قاشق روغن زیتون و کمی دارچین, میخک و هل مکمل درمانی مناسبی واسه کمک به بهتر شدن بی خوابی سالمندانه.

ایشون اضافه کرد: اگه اشتها خوب باشه اما اثر غذا خوردن در بدن ظاهر نشه, یکی از تشخیصا اینه که غذا بیشتر از نیاز مصرف می شه و فرد قادر به هضم اون نیس.

این دستیار تخصصی طب ایرونی گفت: از مکملای درمانی مناسب واسه کاهش وزن، خوردن ماست مُهزل بدون نانه اینطوری که ۲۰۰ گرم ماست با یه قاشق غذاخوری زیره مشکی مخلوط و خورده شه.

زارعیان ادامه داد: از مکملای درمانی مناسب واسه درمان موضعی کهیر، ترکیبی از گلاب و سرکه با نسبت ۳ به ۲ه که به صورت موضعی روی نواحی گرفتار به کهیر اسپری شه.

ایشون اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین گفت: مداومت در خوردن تخم کتون به صورت خام به دلیل دارا بودن اجزایی با خاصیت “آنتاگونیستی” در مورد ویتامین “B6” می تونه علایم کاهش این ویتامین رو ظاهر سازه.

این دستیار تخصصی طب ایرونی گفت: از پیشنهادای ساده و مؤثر واسه بهبود آفت دهن، مضمضه کردن (در فضای دهن چرخاندن) رب انار است تحقیقات نشون داده که مصرف آب انار در بهبود جریان خون و کم شدن اندازه خستگی به وجود اومده به وسیله فعالیتای بدنی نقش مؤثری داره.

زارعیان گفت: اسانس گل محمدی اثر محرک بر مغز داره و دلیل ایجاد آرامش مطلوبی در آدم می شه هم اینکه در تحقیقات بالینی اثر اون در رفع افسردگی مشخص شده.تسنیم

.

منبع : pezeshk.us