۷ دلایلی که نتایج AWR ممکن است متفاوت باشد

توجه: این مقاله شامل ارجاع به دسک تاپ پیشرفته رتبه بندی وب است ، نسخه ای که دیگر در حال توسعه فعال نیست.

گاها ما سوالات را دریافت می کنیم
از مشتریانی که می گویند با نتایج حاصل از رتبه بندی پیشرفته وب ، مشکلی را تجربه می کنند ، متفاوت از نتایج حاصل از مرورگرهای خود هستند.

مشکلی

اما با این مقاله می خواهم توضیح دهم که چرا نتایج برگشت یافته توسط Advanced Web Ranking می تواند متفاوت باشد و شما می توانید در این باره چه کاری انجام دهید.

۱ center مرکز داده های مختلف

موتور جستجوی اصلی که باعث ایجاد این اختلافات می شود ، همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، Google است. نتایج برگشتی توسط Google در رتبه بندی وب پیشرفته متفاوت از مرورگر شما است زیرا Google از مراکز داده مختلف برای بازگرداندن نتایج شخصی شده برای مناطق مختلف استفاده می کند.

این در شرایطی است که شما در حال بررسی رتبه بندی برای یکی از مشتریان خود در خارج از کشور هستید و گزارشهایی که از Advanced Web Ranking ارسال می کنید مطابق با آنچه مشتریان شما در مرورگرهای خود می بینند نیست.

برای اطمینان از اینکه نتایج دقیق را برای آنها ارسال می کنید از ابزار Google Preview یا Proxies استفاده کنید.

۲ ٫ شما وارد حساب Google خود هستید

دلیل دیگری که ممکن است نتایج متفاوت باشد این است که Google نتایج برگشت داده شده در صفحه جستجو را با استفاده از حساب Google شما شخصی می کند و بعضی اوقات نتایج متفاوتی را برای شما به ارمغان می آورد تا سایر افراد.

برای بررسی اینکه این امر باعث می شود نتایج متفاوت نباشند ، وقتی می توانید نتایج را بررسی کنید ، فقط مطمئن شوید که در حساب Google خود وارد نشده اید.

ما به مرور زمان سؤالاتی از مشتریانی دریافت کرده ایم که از پراکسی برای اتصال به اینترنت و ارتباط مستقیم در رنکینگ وب پیشرفته استفاده کرده اند. برخی دیگر از اتصال مستقیم برای مرورگر و پراکسی های خود برای Advanced Web Ranking استفاده کردند.

اما برای اینکه مطمئن شوید نتایج به درستی بازگردانده شده اند ، باید هنگام جستجوی نتایج از همان نوع اتصال برای Advanced Web Ranking همانند مرورگر خود استفاده کنید.

۴ results نتایج با تعداد متفاوت

رتبه بندی وب پیشرفته امکان تغییر تعداد نتایج نمایش داده شده در هر صفحه را از طریق گزینه [تنظیم تعداد نتایج در هر صفحه برای همه موتورهای جستجو به] از گزینه [تنظیمات] -> [عملکرد] -> [تنظیمات عملکرد عمومی] منو. اما ایجاد این تغییر ممکن است منجر به نتایج کمی متفاوت توسط Advanced Web Ranking شود. این امر به این دلیل است که داده ها به شکلی متفاوت از نحوه نمایش در مرورگر شما جمع آوری می شوند.

با این حال ، اگر تصمیم به تغییر این تنظیمات دارید ، مطمئن شوید که از این تنظیمات ترجیحی نیز در مرورگر خود استفاده خواهید کرد. از این طریق اطمینان خواهید داشت که نتایج متفاوت نخواهد بود.

۶ ٫ حافظه نهان مرورگر

حافظه پنهان مرورگر شما نیز می تواند دلیلی برای متفاوت بودن نتایج باشد ، بنابراین قبل از اینکه همه موارد را بررسی کردید قبل از اینکه مطمئن شوید حافظه پنهان مرورگر را حذف کرده و یا با یک مرورگر دیگر چک کنید.

۷- issue شماره AWR

اگر قبل از استفاده از هیچ یک از موارد ، ما باید به پروژه شما نگاهی بیندازیم و ببینیم در تنظیمات موتورهای جستجوگر شما مشکلی وجود دارد یا خیر. بنابراین اگر با این مشکل روبرو شدید ، از گزینه [گزارش خطا] از منوی [AWR Options] -> [پشتیبانی] استفاده کنید و ما در اسرع وقت به آن مشکل خواهیم پرداخت و با یک راه حل به شما باز می گردیم.

راه حل